شرایط و قوانین

مشتري گرامي لطفاً مطالب زير را بدقت مطالعه نماييد

کالای مورد نظر خود را به خوبی و با دقت از نظر نوع ، جنس ، رنگ و مشخصات کاملا بررسی نمایید . نگران نباشید سایت فروشگاه اینترنتی حافظه پارسیان با حوصله به تمامی سئوالات شما پاسخ می دهد. همیشه تمامی کالاهای موجود را بررسی کرده تا بهترین و مناسبترین انتخاب را برای خرید پیدا کنید. قیمت کالا را با قیمت های موجود در بازار مقایسه نمایید تا از خرید خود رضایت داشته باشید و توجه کنید که خرید از ما امتیازاتی را برای شما خواهد داشت:

مشخصات کامل و دقیق خود را جهت ارسال مرسوله وارد نمایید. دقت فرمایید سفارشات فاقد مشخصات کامل و دقیق ترتیب اثر داده نخواهد شد حتما مشخصاتتان را به زبان فارسی وارد نمایید.

پس از پایان سفارش و قبل از ارسال آن (تمام مشتریان، تهرانی و شهرستانی) حتماً با شما تماس خواهیم گرفت. در صورتیکه ظرف 12 ساعت پس از سفارش با شما تماس گرفته نشد لطفاً با شماره تلفنهاي 66758528 و 66758529 (تهران) – ويا ازطريق ايميل hafezehparsian@yahoo.com  و يا از طريق ارتباط آنلاين yahoo messenger مرکز مدیریت سفارشات حافظه پارسیان تماس بگیرید و سفارش خود را پیگیری نمایید.

هنگام دریافت كالا از حامل كالا بسته را باز کنید و از صحت آن اطمینان حاصل نمائید ، توجه کنید که اگر پس از رفتن حامل كالا متوجه شکستگی و خرابی محصول شوید فروشگاه از شما نمي پذيرد.

زمان تحویل کالا در تهران و شهرستان :

تهران:سفارشات تا 7:30 بعد از ظهر هر روز،پس از هماهنگی با شما برای زمان و مکان تحویل،همان روز ارسال خواهد شد و سفارشات بعد از ساعت 7:30 بعد از ظهر، در روز اداری بعد و باز هم با هماهنگی با شما ارسال خواهد شد.

شهرستان:سفارشات تا ساعت 6:30 بعد از ظهر همان روز،پس از تاييد پرداخت شما و هماهنگی با شما تحویل تیپاکس یا باربری خواهد شد و بر اساس دوری و نزدیکی شهرتان از تهران، پس از 24الی48 ساعت بدست شما خواهد رسید.

امکان ارسال و پرداخت در محل فقط برای تهران امکان پذیر است وبرای سایر شهرها امکان پذیر نمیباشد و دوستان شهرستانی از سایر روشها استفاده کنند  1-بعد از تایید پرداخت ارسال کالا صورت می گیرد .2- آدرسی در تهران معرفی کنید تا بسته با پیک موتوری به آنجا ارسال شود 3-مراجعه حضوری به نشاتی فروشگاه داشته باشید 4- با فروشگاه تماس بگیرید و نحوه ارسال را هماهنگ کنید.

 

در ضمن بهای فروش کالا قطعی بوده و بابت مالیات مبلغی اضافه نمیگردد.

 توجه :

لازم است پس از ثبت سفارش و قبل از پرداخت هرگونه وجهی ، جهت تایید نهایی فروش تلفنی هماهنگی صورت گیرد.

 

لغو و عودت سفارش:

در این فروشگاه تازمانی که خدمات ارائه نشده است مشتری حق انصراف دارد و وجه پرداختی به او باز گردانده می شود.

در این فروشگاه محصولات با جزئیات و مشخصات کامل همراه عکس با کیفیت بالا ارائه می شوند لذا تنها شرط قابل قبول جهت عودت محصول تفاوت محصول تحویل شده با محصول سفارش داده شده در وبگاه می باشد.

بنابر این در موارد دیگر (مثل پسند نشدن محصول تحویل شده)، عودت مطابق یک از روش های زیر انجام می پذیرد:

1) بعد از ثبت سفارش و قبل از ارسال محصول : سفارش بی هیچ قید و شرطی لغو خواهد شد.

2) بعد از ارسال سفارش و قبل از تحویل محصول به مشتری : پس از کسر هزینه های ارسال و عودت، معادل 10 درصد مجموع فاکتور ، قابل انجام است.

3) بعد از تحویل محصول به مشتری : فقط و فقط تا 24 ساعت پس از زمان تحویل محصول و پس از کسر 25 درصد مجموع فاکتور ، قابل انجام است.

 

طبق ماده 37 قانون تجارت الکترنیکی خریدار، به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و در صورت وارد نیامدن هر گونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن، تا 7 روز کاری فرصت دارد تا انصراف خود را از خرید کالا اعلام نماید. بدیهی است هزینه های باز پس فرستادن کالا از خریدار اخذ خواهد گردید.

 

 

خريداران محترم مي توانند با استفاده از بخش حساب كاربري خود  از نحوه ارسال، شماره بارنامه و زمان رسيدن كالاي خريداري شده، اطلاع پيدا كنند.

 

با تشکر از حسن انتخاب شما و به امید آنکه با خرید از حافظه پارسيان تجربه موفقی داشته باشید .درصورتی که اطلاعات موجود کافی نبود یا اگر در زمینه خرید نیاز به راهنمایی داشتید می توانید با تلفن 66758528 و 66758529 مرکز فروش اینترنتی حافظه پارسيان تماس بگیرید.

 

پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروشگاه حافظه پارسیان محفوظ است. @ 2017